Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Balusteel Poznań - producent balustrad schodowych i nie tylko

Firma BaluSteel Poznań specjalizuje się w produkcji balustrad schodowych, ogrodzeń, schodów, zadaszeń, mebli oraz innych elementów ze stali nierdzewnej lub malowanej proszkowo. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza sprawiają, że stal szlachetna nie ma przed nami żadnych tajemnic. Bardzo często łączymy swoje wyroby ze szkłem czy drewnem, tworząc oryginalne i nieprzeciętne rozwiązania. 

Główne cechy naszej firmy to:

  • Bezwzględne dbanie o najwyższą jakość produktów
  • Szybkie terminy realizacji
  • Wycena w ciągu 24h
  • Zadowolenie klientów.

Ten ostatni czynnik jest niezbędnym elementem do podnoszenia naszej pozycji. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku oraz wymaganiom klientów, nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Dbamy o rozwój naszej firmy, dlatego obecnie gama naszych wyrobów została wzbogacona o ogrodzenia aluminiowe, bramy przesuwne (również z automatyką), balustrady schodowe, wiaty samochodowe ( Carporty ) i inne elementy architektury malowane proszkowo jak również konstrukcje stalowe. Oprócz bogatej oferty wyrobów, oferujemy usługi, między innymi szlifowania i polerowania stali nierdzewnej, spawanie TIG, gięcie i cięcie rur

Kompleksowa obsługa

Wykonujemy pomiary oraz wycenę u klienta GRATIS. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zawsze starając się dostosować do wymagań i budżetu zamawiającego. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie zlecenia. Pomagamy w doborze odpowiedniej koncepcji oraz rozwiązania materiałowego. Po dokonaniu pomiarów, wykonujemy wstępny projekt, który jest przedstawiany klientowi do akceptacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o dowolnej porze dnia.

Będziesz zaskoczony naszymi cenami! Do każdego zamówienia możliwość negocjacji rabatów! Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy i instytucje z producentem balustrad schodowych oraz innych elementów ze stali – Balusteel.

Right Menu Icon