Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Podczas pracy bardzo często spotykamy się z pytaniem dotyczącym tego, dlaczego balustrady schodowe ze stali nierdzewnej to najlepsza z dostępnych obecnie na rynku propozycji. Trudno pokusić się tutaj o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ ogromna popularność tego rozwiązania wynika z wielu przyczyn. Najważniejszym argumentem przemawiającym za zakupem tego typu balustrad schodowych jest ich ponadprzeciętna wytrzymałość na oddziaływanie wilgoci, niskich i wysokich temperatur, a także promieniowania ultrafioletowego. Struktura metalu zachowuje swoje cenne właściwości przez wiele lat i – co najważniejsze – nie wymaga przeprowadzania regularnych zabiegów konserwacyjnych.

W stopie wysokogatunkowej stali nierdzewnej znajdują się m.in. takie pierwiastki jak chrom, molibden oraz nikiel, które w zasadzie wykluczają możliwość pojawienia się ognisk korozji. Z doświadczenia wiemy też o tym, że dla wielu klientów bardzo istotny jest doskonały stosunek ceny do jakości. Choć balustrady schodowe z nierdzewki nie należą do najtańszych produktów na rynku, to ich zakup z pewnością można potraktować w kategoriach inwestycji, która zwróci się niezwykle szybko. Schody zewnętrzne muszą być zabezpieczone w odpowiedni sposób. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta spełni Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Nasza galeria jest doskonałym potwierdzeniem tego, że schody ze stali nierdzewnej i balustrady schodowe łączą nowoczesność z niepowtarzalnym efektem architektonicznym wnętrza. Różnorodność wzorów, malowanie proszkowo na dowolny kolor, wykończenia w postaci szkła, drewna – stwarzają praktycznie nieograniczone możliwości dla naszej wyobraźni!

Balustrady nierdzewne – czy tylko do nowoczesnego budownictwa?

Warto pamiętać, że sam wygląd schodowych balustrad z nierdzewki oraz fakt, że stalowe elementy najczęściej łączy się ze szkłem, sprawiają, że produkty tego typu kojarzone są przede wszystkim z estetycznymi wyznacznikami architektury nowoczesnej. Zapewniamy jednak, że mają one znacznie bardziej uniwersalne zastosowanie, niż mogłoby się wydawać. Stal nierdzewna świetnie komponuje się nie tylko z naturalnym drewnem, ale także kamieniem.


Daje to użytkownikom wręcz nieograniczone możliwości w zakresie indywidualnej aranżacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że estetyka schodów zewnętrznych jest szczególnie istotna w przypadku budownictwa jednorodzinnego. Dlatego też właścicielom domów oddajemy do dyspozycji wyjątkową ofertę, która spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Balustrady schodowe i schody zewnętrzne od Balusteel Poznań

Zaprojektowanie oraz wykonanie balustrad schodowych i samych schodów zewnętrznych to skomplikowany i wieloetapowy proces, który każdorazowo wymaga indywidualnego podejścia. Współpraca rozpoczyna się od zebrania wstępnych pomiarów, a także ustalenia tego, na jakim efekcie klientom zależy najbardziej. Następnie nasi doświadczeni fachowcy przygotowują kilka ciekawych projektów balustrady schodowej. Jeżeli któryś z nich spełnia wymagania, można przystąpić do realizacji.


Wszystkim zainteresowanym zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie inwestycji. Ogromne doświadczenie pozwala nam dostosować ofertę zarówno pod kątem technicznym, jak i finansowym. Gwarantujemy, że zakup wykonanych ze stali nierdzewnej balustrad schodowych to najlepsza propozycja dla osób, którym zależy na ponadprzeciętnej wytrzymałości oraz nienagannej estetyce. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Działamy na terenie Poznania i najbliższych okolic miasta.

Right Menu Icon