Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Bezpieczeństwo i trwałość - balustrady ze stali nierdzewnej

Zewnętrzne i wewnętrzne schody, przestrzenie otwarte, łazienki, okna, balkony, czy tarasy wymagają zastosowania optymalnych pod każdym względem balustrad nierdzewnych. BaluSteel jako ich producent proponuje kompleksową ofertę realizacji takiego przedsięwzięcia inwestycyjnego, poczynając od pomiarów, opracowania zgodnego z ustaleniami projektu, wykonania konstrukcji, po profesjonalny jej montaż. Gwarantuje to nie tylko właściwe umocowanie balustrady nierdzewnej, ale także efektowny design oraz jej idealne wkomponowanie w istniejącą aranżację otoczenia. Nie bez znaczenia jest również komfort użytkowania i bezpieczeństwo domowników lub pracowników biur. Na ten aspekt zwracamy szczególną uwagę – zawsze dbamy o zachowanie odpowiednich parametrów technicznych oferowanych balustrad ze stali nierdzewnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami.

Poręcze ścienne, czy balustrady nierdzewne mocowane wewnątrz budynków są najczęściej szlifowane, a więc przygotowywane w wersji satynowej lub inox. Dzięki temu zabiegowi świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych, czy nawet industrialnych wnętrzach. Na zewnątrz budynków zalecamy stosowanie wersji polerowanej lub szorstkowanej na gładko. Takie konstrukcje nie tylko zachwycają wyglądem, ale również są odporne na oddziaływanie różnorodnych warunków atmosferycznych.

Trwałe balustrady nierdzewne

Produkowane w BaluSteel Poznań balustrady nierdzewne oprócz wyjątkowej estetyki wykonania, efektownych kształtów, załamań i wykończeń (szlifowane, polerowane) charakteryzują się wysoką trwałością, co jest gwarancją ich długiej żywotności nawet przy intensywnej eksploatacji. Wykorzystana do budowy konstrukcji stal wolna od związków węgla i nasycona specjalnymi dodatkami stopowymi jest odporna na korozję, niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych, w tym wysokich temperatur. Jest również odporna na działanie niektórych roztworów, dzięki którym łatwo jest taką balustradę ze stali nierdzewnej utrzymać w czystości przez długi czas. Stal nierdzewna jest także wytrzymała na znaczne obciążenia. Biorąc pod uwagę wszystkie jej zalety, gotowe poręcze i inne konstrukcje mogą być stosowane w miejscach o dużym nasileniu ruchu osobowego (biura, galerie, instytucje, urzędy, pływalnie itp.). Dodatkową zaletą ich szlifowanych modeli jest wyjątkowa łatwość w usuwaniu zabrudzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią projektów balustrad ze stali nierdzewnej oraz wyboru rozwiązania dopasowanego do potrzeb. Wszelkich odpowiedzi w zakresie balustrad nierdzewnych udzielamy telefonicznie lub przez formularz kontaktowy BaluSteel Poznań.

Perfekcja naszych balustrad nierdzewnych

W BaluSteel Poznań powierzchnię elementów nierdzewnych szlifujemy lub polerujemy. Wewnątrz budynków najczęściej stosujemy wykończenie szlifowane (satyna, inox). Jest to rozwiązanie bardzo estetyczne, a jednocześnie bardzo praktyczne, ponieważ na balustradach nierdzewnych nie widać zabrudzeń, są łatwe w czyszczeniu, a ewentualne zarysowanie można łatwo usunąć we własnym zakresie. Na zewnątrz budynków natomiast często proponujemy wersję polerowaną stali nierdzewnej lub o gładkim szlifie w celu zapewnienia odpowiedniej odporności na warunki atmosferyczne.

Balustrady ze stali nierdzewnej - cennik

  1. Balustrada balkonowa w całości ze stali nierdzewnej. Powyżej 10mb od 480 zł/mb
  2. Balustrada balkonowa w całości ze stali nierdzewnej. do 10mb od 530 zł/mb
  3. Balustrada balkonowa ze stali nierdzewnej + szkło od 650 zł/mb
Wszystkie
Balkonowe
Schodowe
Right Menu Icon