Bardzo zależało nam na tym, aby zagwarantować naszym odbiorcom kompleksowy wymiar obsługi. Dlatego też poza sprzedażą wysokiej jakości balustrad oferujemy również profesjonalne szlifowanie stali nierdzewnej. Oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak uniwersalne zastosowanie mają elementy wykonane z tzw. nierdzewki.

Stal nierdzewna jest wykorzystywana na szeroką skalę do produkcji nie tylko różnego rodzaju maszyn i urządzeń, lecz również akcesoriów użytkowych, które można spotkać we wszystkich domach i mieszkaniach. Szlifowanie stali nierdzewnej nie kryje przed nami żadnych tajemnic, dlatego też jesteśmy pewni, że podołamy nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom. Klientów z Poznania i okolic zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne, wykonają precyzyjną wycenę usługi oraz określą, w jakim terminie może zostać wykonana.  

Szczególnie polecamy swoje usługi w zakresie szlifowania powierzchni płaskich czyli: płaskowników, rur kwadratowych, profili prostokątnych, elementów z blach itp.

Precyzyjne szlifowanie nierdzewki w Balusteel Poznań

Z technicznego punktu widzenia szlifowanie powierzchni tzw. nierdzewki, czyli stali nierdzewnej, to proces technologiczny, który stosuje się po to, aby zwiększyć parametry wytrzymałościowe materiału oraz uwydatnić jego cechy estetyczne. Niezbędne czynności wykonuje się za pomocą odpowiednich narzędzi ścierających lub luźnych ziaren ściernych, co sprawia, że cały proces nie wydaje się bardzo skomplikowany. To jednak tylko pozory. Zawsze trzeba mieć na uwadze, że każda mechaniczna ingerencja w strukturę stali nierdzewnej, powodująca jej zanieczyszczenie żelazem niestopowym, przyczynia się do uszkodzenia naturalnej bariery ochronnej metalu i niszczy jej warstwę pasywną.

Niebezpieczeństwo utraty zabezpieczenia antykorozyjnego pojawia się przede wszystkim wtedy, kiedy podczas obróbki wykorzystuje się narzędzie, które miało wcześniej styczność ze stalą niestopową. Aby uniknąć tzw. korozji międzykrystalicznej, podczas szlifowania stali nierdzewnej korzystamy jedynie z nowoczesnych sprzętów wykonanych m.in. z włókien syntetycznych. Ogromne doświadczenie oraz nowoczesne wyposażenie pozwalają nam zająć się obróbką precyzyjną. Oferta usługowa przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami!

Usługa szlifowania stali nierdzewnej – na co mogą liczyć nasi klienci?

Wiemy o tym, że wymagania klientów dotyczące jakości obsługi rosną z roku na rok. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się stworzyć ofertę dopracowaną w każdym detalu. Usługi szlifowania stali nierdzewnej obejmują obróbkę różnorodnych elementów takich jak:

 • rury okrągłe o średnicach od 8 do nawet 100 mm,

 • profile kwadratowe i prostokątne o dowolnej wielkości,

 • płaskowników o szerokości do 150 mm,

 • płaskowniki i kątowniki o nietypowych wymiarach.

Dostępne są różne powierzchnie wykończenia szlifowanego materiału:

 • P240
 • P320
 • P400
 • P600
 • P800
 • P1200
 • POLER
 

Jesteśmy w stanie realizować zamówienia od osób prywatnych, jak i firm czy instytucji, ponieważ oferujemy szlifowanie stali w postaci odcinków krótkich (np. słupki do balustrad), jak i rur, profili i płaskowników w pełnym wymiarze 6mb.

Jeżeli chodzi o ceny, to są one ustalane indywidualnie. W celu ustalenia konkretnej kwoty inwestycji zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami, którzy wykonają precyzyjną kalkulację. Swoje usługi polecamy szczególnie w zakresie szlifowania powierzchni płaskich.

Right Menu Icon