Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Osoby, które poszukują zarówno solidnego zabezpieczenia swojego balkonu, jak i jego atrakcyjnej ozdoby, z pewnością nie mogą narzekać na brak ciekawych opcji. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż największym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej. Taki stan rzeczy wynika z przyczyn praktycznych oraz ekonomicznych. Na tle konkurencyjnych propozycji produkty nierdzewne wyróżniają się wyjątkowo dobrą wytrzymałością nie tylko na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim na długotrwałe oddziaływanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak choćby wilgoć. 

Sprawia to, że balustrady ze stali nierdzewnej bez żadnych obaw mogą zostać zainstalowane na zewnątrz, jako balkonowe, a także wewnątrz budynku. Na tym jednak zalety się nie kończą. Ważnym atutem jest w tym przypadku również estetyka stali nierdzewnej, która idealnie wpisuje się w wyznaczniki architektury nowoczesnej. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą asortymentową. Jesteśmy pewni, że możemy zagwarantować Państwu najwyższe standardy obsługi. Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Działamy na terenie Poznania oraz najbliższych okolic miasta. Zapraszamy do kontaktu!

Solidne balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej od Balusteel Poznań

Balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej są bez wątpienia doskonałym dodatkiem do różnego rodzaju wnętrz, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Balustrady nierdzewne z BaluSteel Poznań spełniają przede wszystkim dwie role: użyteczną i dekoracyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości, a połączenia elementów solidne i trwałe, dzięki czemu konstrukcja balustrady balkonowej jest sztywna oraz wytrzymała.

Balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej zgodne z Twoim stylem

Jednocześnie nie zapominamy o równie ważnej estetycznej stronie wykonania. Wiemy, że balkonowe balustrady ze stali nierdzewnej stanowią ozdobę elewacji, a czasem są jej kluczowym elementem. Jesteśmy w stanie dostosować konstrukcję do każdego stylu architektonicznego. Do produkcji używamy różnorodnych materiałów oraz wypełnień. W swojej ofercie posiadamy, między innymi balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej z elementami szkła, drewna, poliwęglanu, blach perforowanych itd.

Aby lepiej dopasować konstrukcję do elewacji czy otoczenia albo uczynić ją mocniejszym, wyraźniejszym akcentem – możemy balustradę balkonową pomalować proszkowo na jeden z wielu kolorów dostępnych w naszej palecie. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie, staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Chętnie zrealizujemy również nietypowe projekty.

Wszystkie
Balkonowe
Schodowe

Dobierz balustradę nierdzewną do swojego balkonu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej balustrady balkonowej ze stali nierdzewnej wcale nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie konkretnego produktu trzeba uwzględnić wiele czynników – związanych nie tylko z kwestiami estetycznymi, ale przede wszystkim technicznymi.

 

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na kompleksowy wymiar obsługi. Nasi doświadczeni pracownicy zajmą się wykonaniem niezbędnych pomiarów oraz przygotowaniem precyzyjnej wyceny. W razie zaistnienia takiej konieczności jesteśmy w stanie opracować nawet kilka projektów balkonowych balustrad ze stali nierdzewnej. Wszystko po to, aby zagwarantować odbiorcom jak największy wybór. Zapraszamy do kontaktu!

Zabezpiecz balkon balustradą z nierdzewki

Jako doświadczeni w branży specjaliści możemy zapewnić naszych klientów, że zakup balustrady balkonowej wykonanej ze stali nierdzewnej to najlepsza z możliwych do podjęcia decyzji. Decydując się właśnie na to rozwiązanie, zyskują Państwo pewność, że balkon zyska nie tylko atrakcyjną ozdobę, ale stanie się również miejscem bardzo bezpiecznym. Ponadprzeciętne parametry wytrzymałościowe tzw. nierdzewki wynikają ze składu samego stopu.

 

Znajdują się w nim pierwiastki, takie jak chrom oraz nikiel. Nierdzewne balustrady tego typu nie są narażone na ewentualność pojawienia się ognisk korozji, dzięki czemu mają niezwykle uniwersalne zastosowanie. Na szeroką skalę wykorzystuje się je w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Klientów z Poznania i okolic zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Right Menu Icon